Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

March 2011

Záhrobní mše

12. march 2011 at 19:18 | Kasumi
Kurva. Kurva, kurva, kurva. Do hajzlu.
Takhle nějak bych popsala svoji náladu. Ne. Takhle popisuju svoji náladu... někomu, kdo si tohle přečte. Takže nikomu. Chjá.
Včera zemětřesení u/v Japonsku. 2100 kiláků Japonskýho pobřeží spláchnutá. 1000 mtrvejch. 88 000 pohřešovanejch. 8,9 stupňů Rychterovy škály. 10 metrů vysoká tsunami. Všechno jenom zatím. Další zemětřesení může následovat, protože Měsíc se v současné době přibližuje k Zemi - vzdálenost bude nejmenší za poslední léta a to může vyvolat vysoké přílivy a zemětřesení. Bezva.
Dneska jsem dočetla Harryho Pottera a Tajemnou komnatu. Asi čekáte, že řeknu, jaký to bylo šílený, ale já to neřeknu. Ani nenapíšu. Protože když už nic jinýho, bylo to lepší než film //Cože? Co to plácám??//.
Ale potom jsem udělala ještě něco horšího než čtení Harryho Pottera. Říkám vám, mnohem horšího, takže si umíte představit, jak šílený to je, možná. /Ne, nedokážete/
.
.
.
Dala jsem si do čekacích filmů Requiem for a drem.
Requiem za sen.
A... před tím už žádnej film není.
Jenom jediný, krátký anime.
Který nemůžu sehnat.
Kurva.
Četla jsem pár recenzí a dneska pořád dokola poslouchám úvodní písničku.
Jestli jste si to právě pustili, asi víte, proč si tak nadávám. A pokud navíc víte, že já prostě nemůžu nezkouknout něco, co je v mém čekacím seznamu, buď mě právě šíleně litujete, nebo máte šílenou chuť mě něčím praštit. Nečím pořádně těžkým.
Teda pokud víte, o jakej film jde, pokud ten film aspoň trochu znáte. Nebo -brrr- pokud jste ho viděli. Normálně bych teď začala vyprávět, o co se jedná, nebo aspoň poslala odkaz na recenzi, ale v tomhle případě na to seru. Zdaleka i zblízka. Zvysoka i znízka.
Já se totiž bojím. Bojím se na ten film podívat. Protože... protože je to Requiem for a dream. A já to uvidim. A nemůžu to odkládat. Kurva.
Kurva, kurva, kurva.
Do hajzlu.
Sayonara.

PS: Gomen za dnešní sprostost, ale... Requiem for a dream, přátelé. Zachraňte mě.Rozdělení povídek

9. march 2011 at 20:51 | Kasumi |  Povídky

A budu v tom mít přehled!

A neříkejte mi, že vás před každou povídkou nevaruju, ať to nečtete.
Jestli ne, varuju vás teď.
Všem se to líbí. Je to hnusný.

Normální povídky

- Povídky, u kterých jsem vymyslela zápletku, postavy i situaci, zkrátka vše, tzv. "z nuly na sto"

FanFiction

- Příběhy, které patří např. k nějakému filmu/seriálu/anime atd. Jinak řečeno, v těchto příbězích jsou popsány autorovy názory, co by se stalo kdyby se postavy rozhodly jinak a atp.

Hej!

8. march 2011 at 21:15 | Kasumi |  Má neexistence
(Hezkej název, že?)
Něco jsem chtěla.
Jo! Totiž, chcípám. Ne, neberte mě doslova, já neexistuju a jsem nesmrtelná, takže to nejde, ale poslední dobou bych byla radši, kdybych mohla prostě jednoduše skočit z mostu stejně jako matka mojí spolužačky - což bylo mimochodem v neděli a já jí teď utěšuju na >>fejsbůku<<. Vážně si říkám, proč já si ho, kruci, zakládala? Co jsem si o sobě myslela? Jashine, řekni, tos mi nemoh prostě vrazit facku?
Ale ne, nechtěla jsem si tu povídat s Jashin-sama. Dneska jsem totiž zase skoro pošla. Nečekaně!
Chtěla jsem vstát v šest (to já chci vždycky) a bylo z toho sedum. Úkol z fyziky jsem nestihla, na klavír jsem necvičila, králíkovi jsem najíst nedala. Nic z toho jsem neudělala doteď.

Na výtvarku jsem dělala referát. Taky dneska. O přestávce.

Při češtině jsme měly větu "Na obchody, plné lahůdek, se ani nepodíval". Nevím proč, vybavil se mi Yuki. Já říkala, že mi z toho Gravitation šibne. Navíc jsme všichni psaly sloh na náký téma soutěže a učitelka se pak celou hodinu chytala za hlavu a pronášela "Ach jo, tobě už bylo 12, my už to tam nemůžem poslat, a to bylo tak hezký, ach jo ach jo" z čehož jsem málem chcípla smíchy a když se mě zeptala, čemu se směju, omluvila jsem se s tím, že z ní prostě nemůžu. Málem jsem skončila v třídnici.


Matika byla taky fakt zajímavá. Težiště T, průsečík výšek V, střed kružnice opsané S a střed kružnice vepsané O u rovnoramenného trojúhelníka splývají. Že by?

Mimochodem, tuhle rubriku nečtěte. Najdete tady jen samý výlevy mojí neexistence.

Navíc, chci hrozně něco napsat. Ale mám jenom nadpisy.
Nadpisy...
Polibek motýlích křídel.
Dívka, která viděla kvést hvězdy.
It's my live.
Krvácím, abych věděla, že žiju.
Píseň vykřnutá s půlnocí.
Nekonečno temnoty.
...
Z toho se povídka asi nedá.

Sayonara, Kasumi