Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

Nixi - postach tmy

27. june 2011 at 21:06 | Kasumi

Ano. Sice jsem ty povídky ještě neroztřídila,a le už je hrdě přidávám. Jsem divný člověk :D Pokud jsem člověk, teda O.o
No, abych to nenatahovala, tohle je moje úplně první povídka vůbec. Začala jsem ji psát ve škole, a dlouho jsem ji taky psala pouze ve škole. Stále není dopsaná a momentálně se na ní ani nepracuje, tak nevím, jak to bude pokračovat :D No uvidíme. Každopádně, nezabijte mě. je to vážně hnusný.
10 let mi bylo, když jsem napsala první větu, tuším. Možná už jedenáct... no to je jedno :D
Jsou tam upíři. Hned na začátku se vraždí. Je to lbbost :D
.
.
.
Já vás varovala :D

____________________________________________________________________________________

Ne! To nemůže být pravda! Je to moc šílené. A to i na mě.
Právě jsem zabila svýho prvního člověka. Jen tak, bezdůvodně.
Nevím proč...
Vážně. Nevím. Měla jsem prostě chuť někoho zabít. Někdo chce jít do kina, já chtěla někoho připravit o život. A nepřipadá mi to divný. Jako kdyby to bylo normální... a není? No, uvidíme jak se to vyvine. Zatím to nechám být... a tu mrtvolu tu nechám ležet. Však on už si s ní někdo poradí - třeba lycani...
Ušklíbla jsem se takovým tím posmívačným způsobem a poodhalila svoje zuby. Nebezpečně se zaleskly. Nůž jsem zas raději zastrčila do pouzdra na pase, aby mě znovu nepopadly vražedné sklony. Udělala jsem tak ale pozdě... přede mnou se objevila vystřašená mladší žena.
To pro ni nevypadalo dobře...
Jedním skokem jsem se ocitla asi v polovině staré tmavé budovy na něčem, co mohlo být kdysi parapetem. Druhým skokem jsem v mžiku byla na střeše... teda, spíš bývalé střeše, kterou těď tvořily poloshnilé krovy a pár "statečných" tašek.
Pohlédla jsem ze svého loveckého postavení, které jsem zaujala na "střeše", na onu mladou ženu a poté na měsíc. Skoro nebyl vidět. Bude svítat. Ksakru!
Znovu jsem pohlédla na tu ženu. Dnes tedy zůstaneu jedné - první - oběti.
Obrátila jsem se směrem k mému domu. Udělala jsem douhý skok na vedlejší boduvu a koutkem oka jsem zahlédla, že se k ní, v nebezpečném postavení, blíží nějakej chlap. No,počád to bude mít lepší, než kdybych se k ní dostala já.
Při toku těch myšlenek jsem skoro nepostřehla, že už jsem skoro "doma". Zpomalila jsem a nakonec zastavila. Seskočila jsem ze střechy na strom na naší zahradě a oknem vskočila do svýho pokoje. Převlékla jsem se z černého trička - zůstalo na něm pár kapek krve - ale kalhoty jsem si nechala. Nejsou tak nápadné, můžu v nich jít do školy. Ještě že nemám žádní "kamarádky". Ještě by si všimly, že jsem se nějak změnila.
Už jsem si chtěla jít na tu chvilku lehnout, když jsem si vzpoměla na tu lahvičku od Peatra. Říkal, že jestli nechci být tím, co se ze mě stává - a že si je jistý, že nechci - mám to vypít.
Vytáhnu lahvičku ze zásuvky... přemýšlím, živě mám v paměti jeho slova.
"Vím, že ti v tom nezabráním, a budeš-li se tím chtít stát, staneš se tím," poté posmutněl,"Ale pokud bys tím být nechtěla, vypij to. A byl bych rád, kdybys už to měla dávno v sobě," odmlčel se a neúspěšně se pokusil o úsměv. "Prosíím...," dodal šeptem.
Hm, pomyslela jsem si. Zatím teda nemám v úmyslu nic pít, ale zajímalo by mě, co v tom je. Vzpoměnu si ještě, že když kolem procházela Kate, prohlásil kvůli naší nenápadnosti:
"A vážně máš moc hezký vlasy, Nixi." Ó jak já nenávidím svoje jméno. Ale to celé je ještě horší, mnohem horší. Nixalet. Takové jméno můžu mít vážně jenom já. Šílenost. Debilita. Hnus.
Když Kate přešla, zeptala jsem se neúčastněně:
"A něco,co je myšleno vážně?" měla jsem toho dost.
"Všechno to jsem i dnes řekl," byla jeho odpověď. Pohlédla jsem mu do tváře. Vypadal vážně. I ty vlasy? bliklo mi hlavou.
Zvědla jsem se ze židle a šla na oběd.
"Dobrá," prohodila jsem k němu přes rameno ještě, "Uvidíme."
A pak už jsem jen letmo zahlédla jeho úšklebek.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 konii-chan konii-chan | Web | 27. june 2011 at 21:12 | React

ZAujímavé ^^ Hifinko :D

2 Kasumi Kasumi | Web | 28. june 2011 at 7:14 | React

[1]: Tche! :D *nevěří*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama