Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

Když voda pláče štěstím - 1. kapitola

19. july 2011 at 20:11 | Kasumi
Víte co? Kašlu na vás :D Nebo teda spíš na mě... =.- Takže, prostě a jednoduše, první pohled nechám až na další kapitolu. Tady to máte.
Užijte si to, je to po dlouhé době a na dlouhou dobu.
:D
Napůl jsem otevřel oči... a uviděl... uviděl...? Nějaké... bílo... modrozelené... mlhavé... přede mnou... rozostřené... něco. Došlo mi, že takhle vidím pod vodou, když přimhouřím. Otevřel jsem oči, totálně probranej. Vole! Ne! Na všechno jsem si vzpomněl. Začal jsem sebou škubat, jako bych to ze sebe mohl setřást. Stejně to nešlo. Nešlo se hejbat. Moh´ jsem jenom týct, pořád jsem byl voda. Štvalo mě to. Byl jsem volnější, ale stejně jsem se cítil víc svázanej. Svázanej podivnejma zákonama tohodle živlu, zákonama, kterejm jsem pořád nerozuměl. Nechtěl jsem rozumět. Nechtěl jsem to potřebovat. Bylo to hrozný. Nechtěl jsem bejt voda.
Pomalu jsem obtek celou nádrž, abych zjistil, že mám asi čtyři metry čtvereční místa. Komfort, na laborku. Pohlédl jsem za sklo nádrže. Ta "moje" stála přímo naproti dveřím a očividně byla největší, i když ne zase o tolik. Ještě přede mnou pak něco jako umělej rybník. A spousta kabelů. Fakt spousta. Nejsem profesionál, ale spoustu poznám. Tohle byla fakt-fakt spousta. A všechny ty dráty vedly k vršku mojí nádrže. Radši jsem nechtěl vědět, na co všechno tam jsou. A i kdybych chtěl, tak mi nikdo neodpoví, že jo.
Otevřely se dveře.
"Takže, Sasuke-kun. Zjistíme, co všechno může vidět tvůj sharingan," přísahal bych, že ten hlas, který jako by se teď vysmíval, odněkaď znám. Chvíle divného ticha, které přerušovalo jen bublání tekutiny v nádržích. Připlul jsem víc ke sklu, abych viděl, co se děje. Co to chtějí zkoušet? Sharingan? Uchiha klan je přece mrtvej, zbyl jen ten Itachi a... Sasuke?! Oslovil ho tak, ne?! Nemůže... to nemůže... nemůže být...
"Nic mi neřekneš? Nezeptáš se? Zase stejný přístup..."
"Nuda," odvětil hlas hedvábnej jak kapesníky ženy feudálního pána v zemi Ohně, ale chladnej jak technika Hakua, toho poskoka od Zabuzy, senseie z mé vesnice. "Zkoušíš ho pořád."
"Hmmmm," zapředl první, podivně známý hlas a mě jen štvalo, že na ně ještě nevidím přes nádrže před sebou. "Je zajímavý."
"Jo. A?"
Povzdech prvního hlasu. "Radši začneme." Ticho.
"Chci, aby ses podíval tady do té nádrže a řekl mi, co vidíš."
Zpoza jedné z nádrží se vynořila ohromně světlá, nezdravá ruka, přesně taková, jaký by se měly zakázat, a zmáčkla nějakej čudlík na panelu. Snad o sekundu později začala do mé nádrže proudit tekutina, která vyplnila každou skulinu, kde ještě nebyla ta ,voda s něčím´. Mělo to větší hustotu, mísilo se to, a- a... a mě se chtělo... spát...?

Poznámka: Tady měl bejt konec kapitoly, ale pak se mi to zdálo moc krátký. A taky nechci končit každou kapitolu tím, že Suigetsu usne nebo omdlí :D
Poznámka 2: Povšimněte si, že u ´moje nádrž´ je ´moje´ v uvozovkách jenom jednou, takže se nám Sui zabydluje celkem rychle =D
***

Pootevřel jsem oči. Tentokrát jsem se na nic nerovzpomínal, všechno mi došlo rovnou. Otevřel jsem oči - vlastně ne oči, to je pomyslné, pořád jsem byl voda, vlastně to bylo nejdýl v kuse, co jsem tak setrvával, ale dalo by se říct, že jsem si "obnovil schopnost vidět" - a i když jsem to čekal, tekutina všude kolem mě naštvala.
Připla... přitek jsem ke sklu nádrže. Kdyby aspoň nebyla kruhová. V rozích bylo vždycky nejlíp, aspoň v takovejhlech situacích.
Něco za sklem upoutalo moji pozornost. Připlul jsem přímo proti tomu. Byl to obličej. Dvě podivně červené oči s černejma tečkama, který mě vyděsily ještě víc, když jsem si uvědomil, že je to sharingan. Světlá pokožka bez jediný chyby. Černý havraní vlasy.
Uchiha Sasuke.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jasmína Jasmína | Web | 19. july 2011 at 20:45 | React

Tohle mě zaujalo, především nadpis :). Těším se na pokračování.

2 Kasumi Kasumi | Web | 19. july 2011 at 21:07 | React

[1]: Děkuji, četla jsi prolog? O.o :D

3 Smajli Smajli | Web | 24. july 2011 at 9:31 | React

Vypadá to dobře, tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí ;)

4 Kasumi Kasumi | Web | 25. july 2011 at 13:48 | React

[3]: Hm... mmm... co asi.. trálalá.. :D *výraz alá já nic, já pianistka*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama