Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

August 2011

Vidím špagetu, špageta se směje

31. august 2011 at 12:59 | Kasumi
Ano, ještě pořád mi jebe! A... hm... vypadá to, že jen tak nepřestane :D Mimochodem...
...taky vám tahle písnička přijde tak debilně sjetská? **tye, co je to sjetská?!** No to jako, že se u ní cítíš jako sjetá, ne? **ale ty se citíš sjetá i tak =.-** To je mi jedno, tohle ten pocit ještě umocňuje :D
Já chci povíídkuu! Chci povídku, která mě bude bavit psát! Húúúú!
Maiko? Už tě napadlo téma na tu naši spoluautorskou? :D
*mazlí se s křečkem*
Líbí se mi nadpis. To prolínání světů a časů je cool a fajn, svým způsobem.
Dostali jsme novej rozvrh. Teda nedostali, ale už je na našich stránkách. A vůbec se mi nelíbí. Ukazuje, že
a) Budeme mít na Chemii Bendovou, kterou máme i na Biologii a je naprosto hrozná
b) Kvůli těm blbcům, co neuměj ocenit dobrou učitelku a stěžovali si, nebudem mít na Češtinu Honzovou, ale Baldovou, naši třídní a angličtinářku. Ta je sice taky fajn, ale já prostě nechci, aby se ty učitelky takhle pořád střídali!
c) Na děják budeme mít Nývlta. Bojim, bojim, bez legrace. Húú, nechci! T.T
d) V pondělí přijdu ze školy mezi pátou a šestou večer. No bezva! Fakt se mi chce, mít dvě hodiny odpoledky a ještě ke všemu matiky a dějepisu. Tohle není normální.
e) Máme jinou matikářku, hurá! Ale úplně novou učitelku, takže jashinví, jaká bude. Ale už dostala přezdívku. Vypadalo to asi takhle:
Maky: Koukni, nová matikářka, MU, najeď na to.
Já: Mullerová?!
Maky: No jo, ale koukni na to jméno! Danuše! Chápeš? Mullerová! Danuše! Danuše! Mullerová! DANUŠE!
Já: Muller, tu chuť prostě miluju! Heh, už mám pro ni přezdívku, a to ji ani neznám...
Obě: Jogurt!
Takže asi tak.
f) Ve středu mám nultou hodinu. Já nechci nultou hodinu! Jako, už jsou trapný =.-
g) Ve čtvrtek je další odpoledka. Aspoň, že jen do 15:10
h) Budeme mít výtvarku jen jednou za dva týdny =.-
i) Už musím končit, nebo by se ještě ukázalo třeba že... neumím abecedu?

Huh, krásné vyhlídky, co? Tche!
Jinak, ten oběd s Maky v japonském stylu dopadl asi tak, že mi Maky (s mojí lehkou pomocí, no :D) snědla všechny japonské bonbónky a naopak normální jídla jsme se skoro nenaj- húúúú" *dostala MilkyWay*
... *jí MilkyWay*
MilkyWaaay!
Huh, no dobře, co jsem to chtěla? Jop, hehe...
Normálního jídla jsme se skoro nenajedly, páč matka vážně neumí moc dobře vařit... checht.
Pak jsme byly venku a jen tak jsme kecaly, trochu i o naší třídě a o Janě, mý ´nejlepší kamarádce´ která se se mnou teď z neznámého důvodu nebaví a spíš mě nenávidí, a skutečné nejlepší kamarádce Maky. Nakone jsme se shodli na tom, že Jana se se mnou nějakej ten čas bavila jenom proto, že nemohla bejt s Maky. Huh, jak skvělé, co? Kdyby to prostě jen řekla. S podivem ale ani nejsem nijak extra smutná, nevidím svět najednou pesimisticky a nemám depku. Hm... jsem sjetá.
CHCI ŠPAGETY KUA!!!
Tak jo, už končím, končím...
Špageta se směje, špageta je cool.
Btw. z toho by byl dobrej řetězák.

Hrozně divný

29. august 2011 at 23:13 | Kasumi |  (Vý)Kecy
Je hrozně divný, jak je tenhle blog poslední dobou opravdu bezdepkovej, a to se o to ani tak moc nesnažím (článek o tom, že je teta těhotná, NEBYL depkařskej, to mi nenamluvíte! :D)
(Jinej článek:)
A pak jsem ji uviděl, ležela na gauči, napůl přikrytá všemi těmi mými debilními papíry a já nemohl jinak, musel jsem jít a vzít si jí, mmm, tak úžasná, miluju ji vším co mám, je naprosto dokonalá... moje tyčinka KitKat!
(Zpět k původnímu článku:)
Btw, jak mě TOHLE napadlo? No, nevadí.
Další ze šílených nápadů zní tak, že bych se mohla pokusit nějak Reni zahltit věcma, který by chtěla napsat do článků nebo by ji k něčemu inspirovali, nebo... húúú, já nechci, aby byla Reni neaktivní třeba i jen tejden! =.=
Btw 2, ty písničky jsou vážně dobrý.
Když nad tím tak přemýšlím, nechápu, proč jsem ty Oblíbený odkazy dělala. Jo, jasně, já vím, že jsem je měla v plánu už dlouho a pro mě byly už vážně potřeba a pořád mě štvalo, že je nemám, ale dneska jsem se měla učit periodickou tabulku chemických prvků, páč od pátku máme chemii, cvičit na piano, udělat 20-30-40 (kliky-sklapovačky-dřepy) a napsat kousek povídky a trochu uklidit v pokoji (to jsem z poloviny stihla) a tak, a ne štvát se s nějakejma odkazama. Jop, mám ty blogy ráda a jop, chci je tady mít a jop, to jop a kurzíva už mě štve, ale tohle jsem prostě neměla dělat dneska a když se teď kouknu na ten článek, nemá tam bejt Today at 21:44.
No dobrá, zrovna tohle nikoho nezajímá, a vlastně ani mě ne, takže bych to měla ukončit.
S tou/tím sestřenicí/bratrancem (všimli jste si, že to vždycky píšu v pořadí sestřenice-bratranec a nikdy ne bratranec-sestřenice?) jsem na tom o hodně líp, páč mi matka řekla, že strejda (jop, otec toho mimina, kdyby to někomu nedocházelo =.-) z toho taky není zrovna nadšenej... ani se mu nedivím. Celý roky se oba snažej a teď, když přestavujou barák a maj hypotéku jako kráva, přijde teta s tím, že čeká dítě, takže nejen, že ho budou muset ještě taky živit, ale navíc teta samozdřejmě přestane chodit do práce. Skvělá vyhlídka, co? Chichi, sestřenici zlomyslně nezávidím, i když je to chudák a mám ji i docela ráda.
(Jiná dimenze:)
Koukla na oblohu svý kytky a pronesla: Žvýkačka. A všichni ji pochopili.
(Zpět:)
Dokonalé, co si tady nenavymýšlím. Mám pocit, jako bych se prolínala spoustou jinejch světů a časů, a je to skoro jako v Johnny a bomba. Napíšu na to recenzi, určitě, tak se těšte :D Ale nejdřív si seženu i první díl, pro jistotu. Johnny, jen ty můžeš zachránit svět! Oh, jak... sentimentálně dojemné.
Bwahaha *strká jídelní hůlkou do špagety a psychopaticky se směje tomu, že tady žádná špageta není* Tye mě vážně hrabe xD
Jdu se zahrabat.
Počkat...
Já nemám hrabičky. T.T

"Oblíbené odkazy"

29. august 2011 at 21:44 | Kasumi
Reni, snad mi odpustíš, že si od tebe beru nápad s tím, dát do menu jen odkaz na článek... hned vysvětlím proč.
Měla jsem to normálně. Nadepsáno "Favourite links" a pod tím ty odkazy, ale... vzhledem k tomu, jak úzké mám menu, vypadalo to strašně, protože jsem se pokoušela ke každému blogu ještě něco dodat... takže tady si s tím můžu dostatečně vyhrát.
G-G-Gomenasaa-ai! *(ne)snaží se to zpívat do rytmu On it od MSI, je nenapravitelná*
Pořadí nemá na oblíbenost vliv.

-ano, je to TEN blog, na který jste čekali. Blog, kde najdete cvoklé články se smyslem a důmyslné beze smyslu, kde vás uvídá hora palačinek na začátku a kočičí pracka na konci. Velká Maiko přichází! - a s ní TY. Články.

-DANGOOO! NT 2012!!! Uh, no dobrá. Blog koni je plný... hm... skvělých věcí! Například... dango! ^^

-my. Momentálně neaktivní... i když to byl tak trochu vždycky. Vlastně nevím, proč ho tu mám, ale... ale.

- blog Otaku bandy z doby, kdy měla ještě snad sedm členů. Pro vás bezcený, ale pro mě ty kopírovaný pokecy, co tam jsou, hold hodně znamenaj... taktéž neaktivní.

-prej pozastavenej, pche, já jí dám! Jestli do dvou tejdnů nenapíše, tak... do dvou tejdnů nenapíše, huh =.- Ale její deníkovský kecy mám dost ráda. A taky polovina mejch oblíbenejch písniček pochází od ní. Černá, sarkasmus, komixy. Skvělá kombinace. A... mnohem víc.

-naprosto krásně upovídané články, hlavně anime recenze. Huh, měla bych někdy nějak pořádně poděkovat... děkuju.

- neaktivní blog o třech článcích, který mám prostě ráda. Stejně tak jejich autorku, to hlavně.

-zvrhlé území nejobávanější yaoistky všech dob... ale bát se nemusíte, je neaktivní =.- :D

-znovu deníkovské kecy. Štve mě, že nemá rubriky ani archiv, takže když nějakej článek propásnu, nemůžu si ho přečíst znova =.- To ale nemění nic na tom, že mám ten blog ráda. Hm, vlastně myslím, že jsem na něj nenapsala jedinej komentář... měla bych to napravit. Sama nemám ráda čtenáře, co o sobě nedaj vědět, a přitom... no nic.

-její blog je podivným způsobem uklidňující, i když je hlavně o dietě, která mě se vážně netýká o.O Možná proto, že dává do mýho života trochu normality... možná proto, že když sepíše svoje myšlenky, je to zajímavý čtení. Je to přesně ten blog, ke kterýmu si sednete s hrnkem čaje a držíte palce a svět je najednou lepší...

-Just crazy. Crazy her own way. Perfekt! A proč to píšu anglicky? O.o Nemala by som to písať po slovensky? =.-

-jsem ráda, že jsem tě donutila založit si blog, protože ty kecy, co tam máš, mě živěj. Kuju.

Další přibydou hned, jak si na ně udělám čas nebo je poznám.

Ne.

27. august 2011 at 22:18 | Kasumi |  Má neexistence
Budu mít další sestřenici.
Nebo bratrance.
TETA JE TĚHOTNÁ!
Připadám si jak ve snu.
Divnym snu.
Fakt sen!
Tohle není realita...
Nemůže být.
Neměla bych házet každou novou větu na další řádek.
Kurva!
Tak jo, teď trochu smysluplnější kecy.
...Budu mít sestřenici nebo bratrance, páč teta je těhotná O.O *ano, ještě pořád tomu nevěří a připadá si jak v divnym snu, vždyť tohle není realita, nemůže být... heh* No dobrá...
Nevím, jestli mám být ráda nebo ne. Já... vždycky jsem chtěla, aby teta byla těhotná, a dokonce zrovna tahle teta, ale pak jsem na to nějak úplně zapomněla a najednou pro mě matka přijede do Prahy aby mě odvezla domů a jen tak mezi řečí mi oznámí, že... Huh, dobře, už toho nechám.
Včera!! Ona mi to řekla teprve včera!! A to to věděla už asi tři dny před tím!!
Ach, já ji vážně jednou zabiju.
Zajímavé je, že mám ráda děti, ale jenom ty takhle malinkatý... tak do čtyř... pak jsou to otravná individua =.- Neměla bych se takhle vyjadřovat o vlastní/m sestřenici/brantranci O.O Vždyť já vůbec nevím, jaký bude! Já ho nemůžu odsuzovat ani vychvalovat do nebes, a ani hluboce ignorovat! Q.Q JÁ NEVÍM, CO MÁM DĚLAT! Jasné, teď zním určitě hrozně hystericky, ale...
Budu se muset srovnat se skutečností, že až znova přijedu do Lipova, bude tam nejspíš a jednoho člena rodiny navíc. Ale to nebude žádnej blbej spolužák, žádná hnusná cizí kámoška, tátův kámoš, někdo, koho uvidíte jednou a pak na něj zapomenete, s kým si možná dobře popovídáte a zjistíte, že má rád červenou, hip-hop a miluje křečky, NE, tohle je doživotní... a ode mě se bude očekávat, že ho budu mít ráda! No dobrá...
Dneska jsem jedla večeři jídelníma hůlkama.
Sestřenice *krátký záchvat, i když myslí úplně jinou sestřenici* ty pocky úplně zkazila.
Reni končí se svým blogem *má co dělat, aby sebou nějak neflákla*
Pocky Hello Kitty jsou závislácký.
Maky přjde na večeři v japonskym stylu, k nám *doufá, že to teď nečte*
Ušetřila jsem dost peněz z Prahy, koupím si Uumaki, Spirálu.
Teta je těhotná!
Ághr, cpe se to všude. A já to nemůžu ignorovat! Projashina, vždyť je to můj příbuznej! A jestli ho teta zase vychová tak jako sestřenku... nic proti tetě, ona je hrozně fajn, chtěla bych ji mít za mat-... maminku, ji bych klidně měla za maminku. Ale... no, vychovává tak trochu... řekněme "růžově". Ale je hrozně chápavá a tak... Q.Q
Ach, tohle já nezvládnu. Kačka bude mít sourozence! A ten bude nejspíš vypadat stejně tak, jak si ji pamatuju jako malou! O.O Ach... nebudu ho/ji moct ignorovat... nebudu na ni/něj moct zapomenout... bude tu nejspíš až do mý smrti...
Další člen rodiny, kterýho si budu muset pamatovat.
Jsem zoufalá...
Zmatená.

Byla jsem s tebou

22. august 2011 at 22:57 | Kasumi
Sedím na gauči sestřenčina přítele v jeho bytu a jsem připojená na jeho wifi, aspoň že na mém notebooku. Připadá mi nevěřitelná spousta věcí, ale to, co se stalo... napsat ti dneska ráno, jestli bych tě odpoledne nemohla vidět? Nejlepší nápad. Jasně, bylo to trochu naplánované už předem, ale přiznám, že jsem nevěřila tomu, že něco takovýho klapne. Zdálo se to beznadějné, i když tobě asi ne, ale taky neznáš mou sestřenku.
Pocky! Čepice! Misky! Skleničky! Pocky! KFC! Metro! Pocky! Čaj! Yeny! Autobusové nádraží! Pocky!!! TY ŠATY! Húúú...
Proč jsme měly obě pocit, že už se hrozně dlouho známe a reálně, když jsme si vlastně nikdy ani nějak moc nepsaly?
Jsem ráda. Jsem ráda, jako už dlouho ne.
Měla bych? Doufám, že teď budu dělat věci správně.
DĚKUJU. Dalas mi víc, než si myslíš.
Nový desing patří tobě, je veselej, poměrně :D Jo a... tu druhou stampku jsem dělala JÁ OSOBNĚ!
Zpráva z dneška?
Existuju.

A to je všechno, co k tomu mám říct.
Demo...
...Arigato.

Rozhádejme se - a kvůli (TT) toaleťáku?!

20. august 2011 at 21:38 | Kasumi
Téma Týdne je Toaleťák. Nechci se přidávat ani k jedné ze stran, rozdělíme-li to na ty, co toto téma odsuzují a ty, co ho vítají. Ale co o něm můžu říct určitě je, že toto téma je zvláštní, neobvyklé a nečekané. A víte co? Rozdělme si pro a proti. Nebo ne. Rozdělme si názor "To je bezva téma" od "To je krávovina, na kterou se nedá nic napsat". A nebo... půjdeme ještě hlouběji.
1) Toto téma je hrozné, protože není roztomilé
Jakmile se na to nedá napsat "Je to takový úžasňoučký papírový výrobek, bez kterého by byli na světě obří příšery, co by nás chtěli sníst, takže tento naprosto skvěloučký toaleťáček nám vlastně denně zachaňuje život," samodřejmě s množstvím gramatických chyb, je to špatné. Jistě, ono se to napsat dá, ale myslím, že i průměrně "růžové" (nic ve zlém) blogerce musí věta "Toaletní papír je taková ta věc, s kterou si utíráme naše zadečky" znít přeci jen divně a taky si myslím, že toaleťák je věc, kterou prostě na svém blogu mít nechtějí, protože je přeci jen trochu nechutná (Proč si to myslí? O.o)
2) Je dobré, ale obrázky se na to hledají hůř než normálně
Aneb nezajímá nás, co to je, pokud se to dá zkopírovat, zadat do Google Pictures a stáhnout příslušné obrázky, které potom hodíme na blog. Hehe. K tomuhle není, co víc dodat.
3) Klasický neutrál
"Je mi úplně jedno, že je téma týdne právě Toaleťák, protože přece i na toaleťáku je něco dobrého a nevím, proč by si lidi měli stěžovat, vždyť toaleťák nám denně hrozně pomáhá a bez něho by to bylo dost špatný, ale musím uznat, že tohle všichni víme, jen se stačí trochu zamyslet, takže zase není tak dobré, je vlastně docela zlé, i když na něm moc zlých věcí neshledávám, no, pojďme si říct pro a proti..." huh, nebudu tady psát ty dlouhé kecy, které k tomu tahle skupina má. Jde vlastně jen o tom, že "Mě je to vážně úplně jedno!"
4) Nebloger
Buď je neaktivní a nepíše, nebo tak trochu retard. V tom případě vůbec neví, co je za TT/co je to TT. Pak jsou tu ještě ignoranti, kterým je TT ukradené (ale v lepším případě to nekřičejí do celého světa) Tahle skupina je většinou docela v pohodě, protože většina sice ví, že existuje, ale najít konkrétní blogy, které by sem mohly spadat, už bývá těžší... aby ne, když jsou třeba neaktivní O.o
5) TT je ZLO
Aneb je nám jedno, co se děje s toaleťákem, ale tyhle TT jsou vážně k ničemu, akorát ještě zhoršují globální oteplování (huh, vážně mě nenapadlo nic neoriginálnějšího O.o) Samozdřejmě to musí vědět KAŽDÝ a jenom se zmíníte, že jsou TT fajn, dostanete pěstí. Nebo hůř. Vmetou vám do obličeje jejich nezajímavé, neobjektivní KECY.
6) Pro mě za mě
No comment. Tyhle lidi to taky - naštěstí - většinou neokecávají
7) Je to těžší, ale já mám ráda výzvy
Poměrně fajn skupina, která to bere s nadhledem a napíše na to něco na způsob, kterým na TT píše vždycky a nebo prostě něco, aby to dávalo trochu smysl a bylo originální.
8) Miluju toaleťák!!! !!! !!! !!!
A také pejsánky, kočičky, morčátka, králíčky, křečíčky, delfínky, koníčky, papoušíčky, andulky, zvířátka a růžovou, zlatou, modrou, zelenou, žlutou, fialovou, bílou, oranžovou, červenou a barvy a...
9) Divně se to kreslí/fotí...
...ale tak co, to ještě neznamená, že se to nakreslit/vyfotit nedá, že?
10) Žádný toaleťák, ale Téma týdne: Toaleťák
Já.

Nový desing a nezajímavé kecy

20. august 2011 at 20:35 | Kasumi |  Blog-Info
Ano, já vím (i když jen díky tomu, že mi to řekla Maiko) že tenhle starej, tmavej a konečně poměrně hezkej desing mám teprve pár dní, ale... ale když on je tak hrozně tmavý! T.T Šíleně mě to štve... už nechci tmavý desingy... depresivní, depkařský desingy! Takže nejspíš ještě dnes nastavím nový. Je na něm růžová a mně je to jedno. Zaprvé je to hezká růžová a za druhé, stejně už nejsem na růžovou vysazená *mrká na Drámu* ** *nadává* **
Líbí se mi i to video, ale hlavně písnička. Kdyby někdo znal název, koment, prosím!
Bezva *nejdřív jí křeček počurá tričko a pak ještě židli* ** *zlomyslně se šklebí sama na sebe* **
No nic. Zpět. Jinam.
Sedím na židli, žaluzie jsou ještě vytažené... tedy, nejsou vytažené, my je vlastně nikdy nevytahujeme, aspoň teď v létě, ale jsou rozevřené. Vidím ven. Na západ slunce... vlastně je tam východ, ale i tak tam obloha při okrajích lehce oranžoví... piju caro... křeček se snaží prokousnout mi tričko... krásné.
Zítra odjíždím do Prahy. Trochu je bojím, moje sestřenice je... žárlivá. A... tak. Pořád mi/si musí dokazovat, že už je dospělá a má MOC, odpovědnost a... že má navrch. Když s ní jdete na nákup a ona vám nedovolí koupit si čokoládové bonbony , protože se po nich tloustne a ona sama by je chtěla, ale právě kvůli tomu, ab, nebyla tlustá, je nesmí, není to zrovna... uklidňující...
No, opět nic.
Jenom jsem chtěla... začínám podezřele moc kreslit... štve mě to. Nechci kreslit. Chci psát. A tak jsem se rozhodla pro komix... nebo mangu, ještě uvidím. Jo a v nejbližší době si musím koupit Uzumaki, resp. teda Spirálu (Proč nevyužít českého překladu? Snad nebudu litovat...), protože jinak už se vážně ZBLÁZNÍM! Q.Q Já tu mangu MUSÍM MÍT! Q.Q
No dobrá, mangu/komix začnu kreslit právě v Praze, i když zatím vůbec nevím, o čem bude.
Cítím se hrozně. Hrozně klidně. Ten hrozný klid je hrozný. Wruáááááááu x_x
Tohle je podivný článek o ničem a tentokrát není ani dobré sepsaný. Dneska neumím dobře psát. Ani tak maličko, jako většinou, natož tak moc, jako vyjímečně. Dneska je den, kdy jsem nakrmila želvu, vyklidila králíkovi, naložila se do vany a sbalila si. Klidnej den.
Klid, (napadlo ji, bude asi to, co přináší temnota... moje povídky jsou divný) je frustrující. V mém světě, kde je klid nedostatkový zboží, se všechno najednou jakoby zastaví, když přijde. Když nad tím tak přemýšlím, tak je to vlastně asi normální. Když přijde klid, všechno zpomalí... ale já chci, aby měl život pořád jedno tempo. Protože jsem ne to zvyklá. Hodina matiky stejná jako hodina s Maky ve dvě v noci na dětském hřišti a hodina u piana, stejně tak hodina psaní na blogu nebo povídky. Každou chvilku jsem si vždycky dokázala protáhnout, když byla hezká, a zkrátit, když hezká nebyla, takže pak měla každá sekunda stejnou délku. Štve mě, když tomu tak není...
No dobrá, tohle je zajímavé téma, takže ho možná ještě někdy rozeberu. Někdy příště. Teď je na to moc klid...
Sayonara.

Já kreslím?! - Zjišťování schopností

16. august 2011 at 19:40 | Kasumi |  Jakože kresby
Húúúú *tye co já s tím pořád mám? O.O* tak jsem se konečně trochu pustila do toho kreslení. Jelikož nechci bejt až takový pako a o obrázky k povídkám neustále žebrat u kámošky (to zní :D) tak jsem se rozhodla zjistit, kolik toho vlastně (ne)dokážu a na jaký úrovni jsem, protože naposledy jsem klasicky tužkou či pastelkama kreslila možná tak před rokem.
Na rozkreslení jsem si vybrala mojí představu, jak by Maiko vypada v jakési anime podobě :D Prostě takovou, jakou jsem si ji představovala před tím, než jsem vidělala její fotky, nebo tak něco xD Dopadlo to... katastrofálně O.o Omlouvám se, Maiko.
Pak jsem s nadšením chtěla jít na další kresbu... no dobrá, tak ne. Byla jsem totálně znechucená sama sebou a už se mi nechtělo kreslit vůbec nic, a to jsem se u Maiko ani zas tak nesnažila (znovu se omlouvám, ale... bylo to rozkreslení! xD)
Tak jsem se šla napít a vzala si MilkyWay tyčinku (Proč jsou tak šílené MALÉ?!) a nafotila tu první "kresbu".
Nakonec jsem si našla nějakej tutoriál na chibi a s tím, že udělám tu naši výpravu na NT ^^ Začala jsem sama sebou s tím, že první určitě nejvíc zkazím a ostatní už budou lepší.
Obličej se mi s podivem docela povedl O.O
Pak přišlo na řadu tělo... TY NOHY VŮBEC NEŠLY! =.- Ághr, nakonec jsem to nějak sesmolila :D Je to lepší než anime-neko-Maiko, ale žádná sláva to taky není :D
Pak jsem se pokusila vylepšit ten první obrázek Maiko... no... ehm xD
Myslím, že tomuhle způsobu vymalovávání se určitě nějak říká... i když bych si nebyla tak úplně jistá, páč jsem si ho vymyslela sama xD Ale tak dneska se pojmenovává kde co a určitě už někdo přišel na spojení vybarvování jen nějakých částí taky tomu poloobtahování a tak... hm, to tílko se mi fakt líbí xD Akorát ty ruce mi tam přišli takový divný... tak jsem je taky obtáhla, udělala červeň na tvářích a dotáhla ty šílený chodidla x_x :
Detail trička:
Možná jsem to tím zkazila a možná taky ne, ale nikdo neříkal, že to pak bude lepší :D Každopádně pak už jsem anime-neko-Maiko nechala být :D Sice jsem přemýšlela ještě nad ocáskem, ale nechtěla jsem to kazit.
Momentálně je tedy Maiko hezčí než já a pokračuju ve výpravě na NT xD Jako další oběť jsem si vybrala koni... mucheché... problém byl, že já si nikdy nepředstavovala jak koni vypadá a ani nemám žádní realistické podklady, jako třeba její fotky xD Takže nastala doba přemýšlení... koni... hm... jak by asi mohla... vypadat koni... chrrr... zzzz...
Ano, vážně se mi chtělo hrozně spát :D Nakonec jsem se rozhodla ji přeskočit a znovu namalovat Maiko (muhehe, ta se nemá :D) Dopadlo to následovně:
Nakreslit hlavu Maiko bylo až dětsky jednoduché, zvlášť se šikovným tutoriálem :D Problém bylo opět tělo, protože jsem totálně netušila, do čeho ji mám oblíknout! O.o Nenapadalo mě žádní Maikovské tričko, maikovský výstřih, maikovské ponožky... NIC! T.T Ale tak nakonec má Maiko docela ucházející šatičky :D Takové jednoduché ^^ Mimochodem, to, na čem Maiko stojí, má být kámen xD Jinak vím, Maiko, že normálně nemáš ofinu, ale ono to takhle vypadá líp, věř mi xD Neumím kreslit lidi bez ofiny (viz. já xD)
Na řadu znovu přišla koni... muhehe xD Ale ještě před tím... SPOUSTA PITÍ! Měla jsem doopravdy žízeň :D Pak sem chvíli čekala před mým novým krečkem, jestli nevyleze z domečku, že bych ho vyfotila, no, nevylez x_x Tak jo, zpět ke koni. Nakonec jsem se rozhodla namalovat jí špinavě blonďatej cop, nevím proč xD
Byla hrozná výzva nakreslit koni tak blízko k Maiko, protože by to Maiko mohlo dočista zkazit xD o.O" Koni už jsem nekreslila podle tutoriálu, ale sama podle sebe. Myslím že na tyto "podmínky" to dopadlo dost slušně, i když je pravda, že i těla sebe a Maiko jsem kreslila bez tutoriálu :) U koni se také ukázalo, že neumím kreslit copy O.O Takže další neschopnost objevena xD Chvilku jsem si docela pohrávala s myšlenkou, že udělám koni brýle, nevím proč, když sobě jsem je neudělala a to je nosím xD Nakonec je samozdřejmě bez nich.
Hlava:
Už hotové tělo, kterého jsem se nakonec obávala zbytečně :D :
Tak, a dál už jsem nekreslila, protože si nejsem na 100% jistá, kdo ještě jede. Myslím, že Terí, ale vážně nevím, no a nechci, abych ho pak třeba gumovala nebo tak... to by ode mě bylo hnusné x_x
Chm, zlá koni! U Maiko jsem měla stát já a v tý napřazený ruce mít vanilkovou zmrzlinu! xD Vím, že si můžu sama za to, že je tam koni, ale to je jedno xD Stejně, hlavně že se tam koni hodí a vypadá docela dobře, takže jsem spokojená :)
Nakonec jsem pod sebe ještě namalovala kopeček, protože jinak to vypadalo, že skážu vysoko tak dva tři metry xD
Tak jo, s výslednou kresbou jsme nakonec spokojená a hodnotila bych ji... Nad Očekávání :D Jako při NKÚ v Harry Potterovi, nedávno jsem četla Prince Dvojí Krve xD No tak dobře, teď vygumuju pomocný čáry a možná to trochu vybarvím pastelkama ^^
...
A dopadlo to... TAKHLE!
Huh, hrozně dlouho jsem nemohla najít dost tmavou hnědou na moje vlasy, všude furt samý světlý xD No, nakonec tam byla :)
Toť konec dalšího extra dlouhého článku :D
Poznámka: Pořid si novou gumu, kua! =.- :D
PS: Hrozně se mi líbí moje triko :DD *myslí na obrázku*

Proč já mám kurva pořád tak tmavý desingy?

15. august 2011 at 19:05 | Kasumi |  (Vý)Kecy
Vlastně nevím, proč tu ještě jsem. Huh, ne, není to další otázka sebevraždy, ale tohodle blogu. Vždyť já jsem nic smysluplného nedávám O.o Ani nemůžu říct, o čem je. O mejch kecech a depkách, to možná. Ale jako proč?!
Tak jsem se s dobrým úmyslem rozhodla psát jednorázovku na každé TT a... oni daj zrovna TOALEŤÁK! No jako gomen, ale na to se vážně nedá nic moc napsat =.- Ale já se nevzdám! To ovšem samozdřejmě neznamená, že to dokážu jenom proto, že se nevzdám, že.
Ten divnej seznam s vecma, co mám dělat, mi vůbec nepomáhá, ale vynalezla jsem jinej způsob, tak je to jedno. Jo a...
Koupila jsem nám s bráchou křečka.
Platila jsem ho já s tím, že tu jeho polovinu má k svátku, tuším, že je někde za tejden až dva tejdny, takže ani není tak předčastněj (a vůbec, on mi zas dává dárky opožděně, takže si nemá co stěžovat. I když je fakt, že on si vlastně nestěžuje... *podezřívavě se na něj ohlédne*)
Jmenuje se Ferda O_O No řekněte, slyšeli jste někdy debilnější jméno? No ale to je jedno, já mu stejně budu říkat "Křečku" tak jako Piškotovi říkám "Králíku" a Drápkovi "Želvo jedna zasraná/zkurvená", což je většinou způsobeno tím, že na něj mluvím jenom v případě, že mě kousne, když mu podávám maso.
Hehe, ten křeček vůbec nechce žrát a pořád spí O.o Já vím, že křečci jsou aktivní spíš v noci, ale ta ignorace mě fakt štve. I když by asi neměla, já taky všechny štvu. A taky ignorací.
Rozhodla jsem se Satu ukolébat k sladkému spánku, jenom nevím, jak to udělám.
A nosím divnej účes, jestli se tomu teda účes říkat dá.
1) Rozdělte vlasy na dvě poloviny. U levé vezmete rovný hřeben a oddělte horní a dolní vrstvu vlasů.
2) Horní část levé poloviny vlasů svažte do culíku co největší a nejtlustní gumičkou, aby culík hezky odstával. Culík by měl být co nejvíce nahoře a na straně hlavy.
3) Tohle v žádném případě nikdy nedělejte, protože tohle je můj (ne)originální účes

Teď, když jsem nahoru vkládala to video s písničkou, jsem si vzpomněla, že mám rozkoukaný Higurashi no Naku Koro ni. Vůbec to není tak dokonalý a skvělý a děsivý a psycho jak všichni říkaj, takže mě to dost štve. Navíc mi to vůbec nepřijde strašidelný, takže hledám něco, co mě už kurva vyděsí, protože se chci konečně taky někdy bát, ale vypadá to, že strach, jakože opravdovej strach, je mi odepřen. Že já se vůbec obtěžuju na ty anime koukat =.-
Otec slíbil, že mi vyřeže kiunaie a shurikeny ke cosplayi! ^^ Teda, on mi to vlastně vůbec neslíbil a dokonce řek, že se mu nechce dělat něco, při čem si akorát uřízne ruku a že je to zbytečná blbost, ale už jenom to, že mě neignoroval je známka úspěchu, takže já ho k tomu přinutím! ^^ A až začne škola, vyprosím si od matky dvě lahvičky s tuší a nabarvim je tím ^^ Bwahaha, já jsem tak zlá, když takhle využívám rodičů, co? Upřímně je mi to docela jedno. Krom toho jsem slíbila Maiko, že jí nějaké kunai a shurikeny přivezu na tábor, takže. Huh, takže je poslední dobou moje docela oblíbený slovo O.o
Taky bych se ráda konečně trochu zlepšila v kreslení, takže jdu zkusit nakreslit naši NT výpravu.
Nemějte se.
A nebo...
Klidně jo.

Ze slunce k noci... a zpět

14. august 2011 at 20:18 | Kasumi
Musím říct, že nakonec to není zrovna takové, jaké jsem to plánovala, ale stejně už nemám čas to přepisovat. První povídka na TT pod perexem.