Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

Dusím se

11. august 2011 at 13:40 | Kasumi |  Má neexistence
Nadpis je výstižněj a nevím, co víc bych k němu měla psát.
I´m dead I´m dead I´m dead...
Dobrá písnička, fakt. Docela tý zpěvačce, bo co to je, páč zpěvačka na to zní moc krásně a roztomile, závidím. Aspoň, že si je jistá tím, co je, čím je, kým je...

Asi to dál dám pod perex... jo.

Tak a je to jasný, depkařsky vyhlíží dnešní den.
Už to vidím...
Nahraju si tuhle písničku do MP3 a vydám se na tu Terezínku (protože včera jsem tam nakonec nešla, to víte, i hyperaktivita se jednou vyčerpá a pak se vám fakt nikam nechce - a ne, Satu, nemusíš mi říkat, že bych měla sklapnout, vím to)
Zdálo se mi...
Zdálo se mi o Maiko. Běželi jsme proti sobě po chodníku před kinem, tuším, že jsme tam měli jít na zfilmovaný Higashi no Eden (na to bych se taky měla konečně kouknout) a já měla na sobě nějaký dlouhý, krásný volánkový šaty... tuším, že byly buď hodně tmavě modré nebo hodně tmavě fialové... Maiko na sobě měla taky nějaký šaty, ale volnější a né tak těžký... běžely jsme proti sobě **to už jsi říkala** a nevím proč, obě jsme rozpřáhly ruce abysme **abychom je divný, divný, divný** hm, rozpřáhly jsme ruce, abychom se objaly, a já běžela, běžela... běžela pořád rychlejc a rychlejc a když jsem byla skoro u Maiko tak jsem o ty blbý šaty zakopla a dala si na držku.
To byl jen takovej pársekundovej záblesk. Potom jsem se probudila, asi jsem nechtěla, aby mě ten xift začal bolet.
A předtím se mi zdálo...
A předtím byl asi dvě hodiny dlouhej záběr na to, jak mám dítě. A bylo to fajn. Přestěhovala jsem se k babičce, s podivem jsem zjistila, že už je mi asi 15 (a mohla si podat ruku s Pannou Marií, protože jsem byla panna) a i když za mnou pořád dolejzala matka, vždycky jsem ji odbyla slovy "Stačí, že jsi vychovala mě, moje dítě nezkazíš." Babička někde-kdesi měla ukryté plenky, to si pamatuju. Pampers, nebo jak se to píše. A to děcko nesmrdělo. Fakt nesmrdělo! A neřvalo, nebrečelo... no dobrá, občas ronilo slzičky, ale vždycky potichu! Jo a málem jsem zapomněla, byl to chlapeček. Hm... A už po týdnu mluvil, a to dost plynule a hezky, měl docela příjemnej hlas. Pamatuju si, jak jsem ho často tiskla k hrudi, jak hřál a mě to bylo s podivem příjemný, jakože normálně mám bilionkrát radši chlad. Jo a začaly jsme mu dávat kašičky, když si babička asi po měsíci vzpomněla, že jsem ho asi měla nejdřív kojit a pak až po nějaký době začít s kašičkama. Znervózněla jsem a babička řekla, že bychom to snad mohly otočit. Najednou na gauči sedl táta a tiše brečel, že umřel děda. Jako jeho táta, ne babiččin manžel, kterej i se psem někam záhadně zmizel.
V podstatě to byl fajn sen (chtěla říct film). Možná si nakonec přece jen pořídím děcko, ale jen, když bude takový, jako bylo v tom snu. Hodný a tichý a inteligentní a hodně rychle se naučí mluvit a bude ho bavit hrát se mnou moje podivný hry.

...Takže jsem sledovala ty zástupy a říkala si, že mi možná nebude vadit, že jsem její dcera, i když adoptivní. Dcera noci, to zní sice jako upírka, ale tady si ty lidi, ty zástupy pod hradem, to chápou. Je jedno, jak to zní, hlavně že to je. Ne?
Otevřela jsem oči.
A kurva.

Ne, nebudu vám říkat, co to je, možná z toho totiž dokážu udělat to, co jsem chtěla. Hm... přemýšlím, že by pod tím A kurva. mohlo bejt ještě Strom. Mmm...
Otevřela jsem oči.
A kurva.
Strom.

Otázka je, co zní líp. Hehe. Je jedno, jak to zní, hlavně že to je. Ne?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 11. august 2011 at 19:46 | React

O_O Tobě se zdál o mně sen? Wííhííh! ^^ *_* Mně se zdálo, že jsem tě i s misch navštívila! Chichit, ale nehodila jsem tam žádnou držku o_o .._.. Whííaah! ^^

2 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 12. august 2011 at 13:03 | React

Btw, krásný dess! **_**

3 Reni Reni | Email | Web | 15. august 2011 at 18:45 | React

Hm, jo, tu písničku mám ráda, skvělý cover na Bela Lugosis Dead od Bauhaus xD

4 Kasumi Kasumi | Web | 22. august 2011 at 21:37 | React

[1]: :DD Super, tak máš aspoň sny normální :D

[2]: Arigato :)

[3]: Hehe *vůbec neví, že je to nějaký cover, ale dobrý je, že ji našla na renině blogu* O.O"

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama