Pod tenhle blog spadá tento.

Jsem utříděná. Páni.
Najdete na něm úchylnou část, kterou si nedovolím dát sem.
To znamená yaoi, yuri, hentai a všechno to okolo.
Jeho aktuální články: Měla bych už začít

October 2011

S podivným klidem

27. october 2011 at 10:18 | Kasumi |  Má neexistence
Dokoukala jsem Soul Eater. Moje první myšlenka po zkončení endingu byla:
"Jde se bojovat s šílenstvím.
Chci ho poznat blíž."
Připadám si jako nějakej buddha, nebo co. Vlastně vůbec, cokoliv vidím, hodně na mě působí. Je dost lehký mě ovlivnit. Zůstávám stejná, jenom se vždycky něco přidá, připočte. Nemám ráda matiku, nepočítám to. Takže už ani nevím, co všechno ve mě je.
Zase jsem jiná. Tentokrát víc a ještě jinak.
Říkám si, že je to zvláštní. Ne neobvyklé, jiné od odstatních, divné. Prostě zvláštní. Nový rozměr. Zná někdo indigový děti?
Mluvím skrz tuhle podivně červenou krabici k lidem, kteří sedí před podobnou krabicí, jako já. Možná to není krabice.
Vážně se cítím divně. Abych nezapomněla, začala jsem chodit po špičkách. Od teď. Kdykoliv to půjde. Je mi jasné, že mi budou říkat "To si jako myslíš, že pak budeš vyšší?"
Nebudu.
Nevím, co mám teď přesně dělat. Vím jen, že je tu hluk. Štěká cizí pes a až sem je slyšet bráchův počítač. Klapání mojí klávesnice.
Nevím, co mám teď dělat, takže je tu úkol.
Mám pochopit ticho.

Hrst špaget místo mozku

21. october 2011 at 20:52 | Kasumi |  Má neexistence
Bolí mě hlava, fakt strašně. Ale nechci si vzít prášek. Vím, že když to udělám, dostanu se zase do toho stavu, kdy je polykám pořád. A dám si kafe. To taky nechci.
Nechci bejt závislá. Na ničem kromě... tebe. Jop, Ai ^^
Ach, ten smajlík se tam tak... nehodí. Ne k tomuhle... stavu mysli?
Podle toho, co všichni říkaj o jednom výpisu, nejlíp píšu, když jsem zoufalá. Super, hned se cítím líp! Ale dobrý. jednou bude líp.
A nebo nebude.
Člověka tak potěší, když najde hezkou písničku, fakt. Problém je, když je to hezká, smutná, depresivní písnička, že?
Vlastně vůbec nemám co napsat - a hlavně nechci. Vážně bych si mohla odpustit tyhle depkařský kecy, který stejně nikoho nezajímaj. A i kdyby jo, tak hlavně nezajímaj .

Vlk vrátka přeskočil,
bratříčka zardousil,
že by to bylo, že k ničemu?!
Nemám rád vlka, ničemu.
(K Bratříčku, zavírej vrátka od Karla Kryla. Respekt, básník s kytarou. Tak čtyři dny zpátky, skype s Mai.)

Mám pocit, že mi praskne hlava, vybuchne, ale nejsem schopná nic neposlouchat. Je to tak nehorázně... masochistické a mě to sere. Skvělé, že?

Bratříčku, bratře, ty pláčeš.
Co děláš, vlasy si radši češ;
proč je máš vlastně tak dlouhé?
A tvé tělo dlouhonohé...
Bratříčku, copak to říkáš mi?
Že prý jsi sestra, břečíš mi na rameni.
(Yosh, k tomu samému. To jsou hold ty debilní impulsy, kdy něco plácnete v deseti sekundách.)

Jsem ráda, že tady bude aspoň něco "optimistickýho". Jedeme dál.

Oriflame katalog leží teď přede mnou -
bez něj prý že nestanu se ženou?
Ale co Avon? Ten u nás jede!
Strčte si Oriflame do ******!
(Ehm... založeno na pravdivých událostech *neví, co víc by k tomu měla napsat*

Překlepy, zmrdi, a že jsou všude!
Konec však jim bude!
Až lidi přestanou psát na klávesnici
(Nebo až chytí strašnou zimnici).
Plyn zabíjí, holdujem plynu!
VYPNĚTE ELKTŘINU!
(Někdy člověka naštvou fakt debiliny o.o")

Maiko jebe, yosh Maiko jebe, přenese to i na tebe, yosh, na tebe *rapuje*
(No comment)

Loučím se s vámi, přátelé!
Vlastně jen s tebou, má přítelkyně!
Mávám ti přede všemi, snad směle,
ti "všichni" jsou totiž svině!
(Založeno pouze na zoufalém pokusu o rýmy.)

To je všechno, na víc nemám.
V neděli budem s Maky píct pocky - neví o tom, pokud si tohle nepřečte, jsem zvědavá, jak na to bude reagovat. Možná bych jí to říct měla... o.o
Byl tělák. Mám úžasnou čepici. Dostanu ji až k Vánocům. Čepici, čepici...
Divný slovo.

Mala by som niečo urobit...?!

15. october 2011 at 17:50 | Kasumi |  (Vý)KecyHai, who I am?
Cítím se divně. Prázdná. Nevím.
Co bych měla poslouchat?
Kam bych měla jít?
Co bych měla dělat?
A... proč se tak blbě ptám. Poslouchat? Cokoliv, třeba zrovna tohle. Kam jít? A co třeba zůstat tady, hm? A s blogem máš dost práce minimálně na hodinu, tak nad čím přemýšlíš?
If we don´t end war
war will end us
-H. G. Wells
Měla bych si uvařit kafe? Sníst čokoládu? Jít spát? Dál psát? Co na tohle kurva působí?!
Viděly jsme Hory mají oči. Maky řekla, že už se se mnou na horrory koukat nebude. Další stereotipní věc, která jakž takž dávala smysl, je pryč. Celkově vůbec myslím, že mě nenávidí. Možná hluboko, možná málo, ale jo. A možná na povrchu a možná hodně.
A tohle bych sem vůbec neměla psát.
A Gimp je na hovno, vůbec mi nefunguje.
A jsem sprostá.
A tohle je depkařskej článek! Nechci. Vlastně chci...
I want new world.
Gravitation.

Nasrat,
řekla by možná Maiko.

A co ty, Ai?

Dvě dívky sledující cigaretu, my.

12. october 2011 at 19:55 | Kasumi |  Jakože kresby
Nep, nemám sílu k tomu nic napsat, a možná ani nemám co.
Snad jen, že mi nic není líto. Fakt ne. Nic.

Viděl někdo špagetu?

11. october 2011 at 21:38 | Kasumi |  (Vý)Kecy
Ztrácí se mi všechno, jsem dokonale zmatená. A nestíhám. Přímo ukázkově.
Dám vám sem jeden obrázek, inspirován... skutečností. Nebo spíš "skutečností", chcete-li. Ale vy vlastně vůbec nechcete, protože nevíte -.- Dám vám to sem.
Napsala jsem podivnej výlev svýho zoufalství nad psaním a čtu to pořád dokolečka. Na začátku se mi to ještě docela líbilo, ale čím víckrát to čtu, tím víc se mi to nelíbí. A začínám tomu i otupěně nerozumět. Bezva. Nerozumím vlastnímu textu, skvělý.
Totálně v háji, potřebuju sobotu *má to tak debilně vymyšlený, že neděle pro ni není víkend. A sobota vlastně taky ne -.-* Kua už! Zejtra jdu na sedmou, fakt se mi chce. Ve čtvrtek odpoledka, ještě lepší. V pátek tělák, ráno. Nejlepší.
Matka má teď odpolední, takže si ráno nemůžu vařit kafe. A odpoledne taky ne, to je doma otec, dokonalý. *Právě jí došlo, že zejtra má klavír, kterej neumí a výtvarku, takže se domů vrátí něco po pátý* Já jsem pako -.-Tak jo, dost mejch stížností.
Ale někam jsem to napsat musela.

Další z milionu (ne)DŮLEŽITÝCH výkeců

8. october 2011 at 20:16 | Kasumi |  (Vý)Kecy
Tak lidi, pro dnešek jsem sjetá :D To bude tím kofeinem. Měla jsem tři(!) hrnky kafe! ^^ Jsem na sebe pyšná. Jo a nesmím zapomenou na ten mrtě dokonalej bombastickej krutopřísnej jogurt ^^ Hů... teď mě napadlo, že jsem si do něj mohla namáčet špagety *.* Škoda, už jsem ho snědla, snad příště.
Psáát, potřebuju něco psát, blbej kofein! Ale nemám co -.- Teda mám, ale nejsou nápady a takový ty věci. A vůbec, mám ještě spoustu práce! Což je vlastně to, co jsem vám chtěla... jop jop.
Johnny, ma chante esto muy loka! Hů, mě z tý písnička hrábne! Hrábne! HRÁÁBNE! *.* What the fuck?!
Co že sem to chtěla? JoOoP! Vážně založím ten blog jenom na yaoi a yuri a tak a to už dneska ^^ Protože chci ^^ A ták ^^ **Hebni** Yosh, taky tě mám ráda, Satu. Jo a... odkaz potom bude - nastálo - v horním boxu, uvedenej jako sesterskej blog, možná s malým popisem, aby to bylo dost velký na to,a by si toho všichni všimli ^^

Zjistila jsem, že moje články jsou ve skutečnosti hrozně krátké o.o I když se mi to vůbec nezdá, když je píšu, takže si říkám... že třeba dneska jenom nějak rychle čtu a pak se mi to zdá, ale na druhou stranu... i tak! I kdyby! Prostě jsou krátké! Což znamená, že nemám co psát, což se mi vůbec nelíbí. Jestli nemám pořádně o čem psát, tak proč teda jako kua píšu?! No Normal. *vie to, čo jej chcete povedat, tak to nevravejte*
No dobré, to je jedno. Zaměřila jsem se zase na cosplay (TenTen, kdo neví), takže teď hodlám kecat o něm. *Pouští si dohromady What the fuck a opening+ending z Higashi no Eden a hrozně se jí to líbí, je to sjetský* xD Potřebovala bych bráchovy sluchátka, abych si to pořádně užila *.* Eto... jop, cosplay! No, nejsem si jistá, jestli jsem vám už psala, ale mám úplně dokonalou košili, samozdřejmě s tím límečkem, akorát je bílá, takže ji budu muset přebarvit. Teď mě napadá, že kdybych ji nepředělala do cosplayie, mohla bych ji nosit i normálně, protože se mi fakt líbí... kua *.* No, kalhoty mám, to myslím víte... jo a Maky mi dala takovej jakože fakt fajn obvaz! A začala jsem vytvářet kunaie, uvidím, co půjde nejlíp ^^ Ze dřeva mi to moc nejde. Za těch ani ne pět minut jsem stihla udělat díru do stolu a dvakrát se říznout, přičemž s kuaniem jako takovým jsem téměř nepokročila, tak to by asi moc nešlo. Pak je tu metoda vícero nalepení tvrdšího kartonu na sebe. No, jednou jsem se šmikla, ale dobrý, myslím, že to půjde. Jenom.... nevypadaj moc dobře. No, pak bych je mohla zkusit vyrobit z Fimo, jenže ta je dost drahá, to už bych si je rovnou mohla koupit z mangashopu >.< No a... místo normální výtvarky jsem začala chodit "jenom" na normální keramiku, takže to můžu zkusit ještě z toho, když budu mít některou z hodin čas. Uvidíme. Jinej způsob už mě nenapadá, kromě odlití z cínu, ale nemám ani formičku, ani cín, ani pec, prostě nic xD
Kuaaa, mňa z toho remixu asi šibnee, milujem ho *.* Dám vám sem postup, abyste si to mohli taky poslechnout, protože to je prostě dokonalý, i když vám se to nejspíš líbit nebude xD
1) Pusťte si What the fuck, kterou naleznete výše.
2) Najděte si Opening a Ending z Higashi no Eden. Osobně doporučuju tak jako já použít k tomuto tento můj článek, protože je tam máte oba dva hned nad sebou, což se dost hodí.
3) Počkejte, až bude What the Fuck tak na půl minutě. Není to povinný, ale ve výsledku to vyzní líp. Dál už se o tuhle písničku nemusíte starat, jenom ji prostě znova zapněte, až zkončí. Je jedno kdy, dál už u ní nezáleží na načasování.
4) Jako první pusťte Opening. Ve výše zmíněném článku je to to video, které je výš.
5) Pusťte Ending (video dole) přesně v tu dobu, kdy bude Opening na čase 0:15
6) Opening vám tím pádem samozdřejmě zkončí dřív. Nezapínejte ho ale znova hned, nicméně až když bude Ending na čase 1:12. Ten potom za chvilku zkončí, ale zapněte ho, až když bude Opening na čase 0:15, tak jak je to určené v bodě 5. Do toho podle potřeby zapínejte What the fuck.
7) Pokud jste stejně debilní jako já, vydržíte tohle poslouchat tak čtyři hodiny v kuse xD

Na závěr bych chtěla dodat, že to opravdu vypadá hrozně složitě, ale ve skutečnosti je to banálně jednoduché. Až to pochopíte, dokážete to dělat úplně automaticky a vůbec vám to nebude připadat zvláštní, natož tězké.
Tak jo, tohle je podle mě konečně docela dost dlouhej článek, takže já jdu spokojeně založit ten druhej blog :D

Poučení: Kofein má fakt blahodárný účinky *našla ještě starou zásobu kávovejch zrn v hořký čokoládě, tak je ještě navíc pojídá*

Sayonara, vaše
hyperaktivní, ještě víc divná, jeblá, překofeinovaná
Kasumi

Šli jsme dopředu... a dívali se vzad.

6. october 2011 at 20:38 | Kasumi |  (Vý)KecyDvě vyloupnuté oči panenky
stále leží na dvě šuplíku
z nedostatku času maminky,
co slíbila čas pustit pozpátku
a navrátit zrak tvé kamarádce
ale zapomněla na to.
Dvě vyloupnuté oči panenky
ztraceny teď leží v zahrádce.

Píšem s Maky další povídku, na můj námět. Není už to labilita? A je to vůbec normální? Mít rozepsanejch asi pět povídek najednou...
Vážně přemýšlím o tom, že založím sesterskej blog tady tomu, kam budu dávat yaoi a yuri povídky a všechno, co nemůže číst Maky včetně určitého druhu výkeců, zablokuju ji a hodím sem odkaz. Reagovala tak, jak je pro ni obvyklé, když jsem ji o tom informovala: vyhrožovala, prohlašovala věci jako "To nemyslíš vážně!" a "Si děláš prdel!", vymýšlela způsoby, jak se na ten případnej blog dostat a... tak ^^ Je mi to jedno. Vlastně... nemám nic proti tomu, aby si to četla, nic moc by to s ní neudělalo, ale nechci ji ztratit.
Ták.
Básnička nahoře byla sepsána o keramice.
Nadpis je z jedný stránky, už nevím, v čem to bylo, ale byla to básnička... moc pěkná... jmenovala se Skleněnky, myslím. Dvě polámaný skleněnky, dvě oči jedný panenky... jop jop.

Žít jen proto, aby žil? (...) Pouhá existence ho neuspokojovala, chtěl vždy více. (F. M. Dostojevskij, Zločin a trest)

Debil.
Uh, právě mě napadla další povídka.
Tohle je fakt divnej článek.

Sasoriho blondýna

2. october 2011 at 21:33 | Kasumi
Ano! Yep! Já to stihla! Totiž... ostatní slíbené články nebudou **já ti říkala, abys jim o tom nepsala!** Aby bylo jasno, já bych to všechno stihla, ale... bratr mě pustil na svůj pc, na The Sims 3 *.* To se nedalo... Maky byla nejdřív v zoo.
Makyniny rodiče->pomalost=>zpoždění->Ondra se nudí->zastávka->zpomalení=>další zpoždění. Co se rovná zpoždění+zpoždění? Vsadím se, že to máte dobře. No, takže ty fotky nemáme >.<
Měla bych přestat, protože to nikoho nezajímá. Tu povídku tady prostě máte, tečka. Nadpis se moc nehodí, ale nic mě nenapadalo.

MU-CHOV! MU-CHOV!

2. october 2011 at 13:28 | Kasumi |  (Vý)Kecy
Yepoo!
Včera jsem si udělala... řekněme... výlet ^^ Ušla jsem přes deset kilometrů! O.O Což je hodně na to, že den předtím jsme měly dvojhodinovku těláku s Mojšovou. Vlastně měli, jsme byly spojení s klukama o.o
Já neměla foťák! Q.Q Ten výhled a slunce a všechno... bylo to tak úžasné a já si nevzala foťák -.- Jo a taky mi málem došla voda :D Nikdy bych nevěřila, že toho tolik vypiju.
"Výstup" na Muchov mi trval něco pod hodinu. Zpátky asi patnáct minut... už jsem říkala, že nesnáším, když musím jít z nějakýho kopce dolů? Ne? No prostě utíkám, abych už byla na rovině :D Jsem vážně divná...?
Dneska by tu mělo přibýt docela dost článků **hej, zas tak moc jich nebude** na to, že normálně píšu tak jeden článek za tři dny, když mám dobrý období, jsou tři články za den hodně -.- **ani ne** Q.Q **nebul** Hele, ještě musím udělat stránku Laku na nehty, takže budou čtyři! **a? To je pořád málo** BĚŽ SI SNÍST BUKVICE!! *vždyť to já byla proti tomu, abych je žrala!** -.-
Dobrá dobrá... **zmlkni!** Vypal zabíráš místo v článku! **aspoň bude delší!** ale nudnější -.-
Takže! Očekávejte ještě jednu extra krátkou jednorázovku, jednu stránku povídky, a- YEP! *brácha jí právě slíbil že ji pustí na The Sims 3* Totiž... jop, jednorázovku, stránku Laku a jestli to stihnem, tak naše fotky s Maky. Je jich něco kolem stovky ^^" A to sem ještě nedáme všechny, ty hnusný nebo mázlý půjdou pryč.
Sayonara! ^^